جمعه 6 آذر‌ماه سال 1394 @ 15:01

دور همنوازی ها

 

کانون موسیقی دانشگاه شهید بهشتی از شروع ترم جاری اقدام به برگزاری جلساتی با مضمون دور همنوازی پرداخته که بهانه ایست برای ساعاتی کنار هم بودن و برای هم نواختن...

تاکنون موفق به برگزاری چهار جلسه دورهمنوازی شدهایم که هدف از برگزاری این جلسات برقراری ارتباطی از نوع موسیقیایی به واسطه نوای دلنشین سازهایمان و گوش سپردن به آنها بوده و هست.

در این جلسات وجود نوازندگانی از تمامی سبک های موسیقی موجب آشنایی هرچه بهتر اعضا با سبک هایی متفاوت با آنچه خود مینوازند شده است.

در پی درآمدی که از کلیّت موضوع داشتیم به توضیحی مختصر در باب جلسات میپردازیم:

"دلنشین و صمیمی" عبارتی مختصر و مفید و بیانکننده اوقاتی است که در کنار هم در طی این دورهمنوازی ها داشتیم.

دراین جلسات ، دوستان علاقهمند از جمله آیسان توحیدی، علیرضا اروندی، شاهرخ میرزایی نوازندگان گیتار، پریسا‌‌رحمان‌مشهدی چنگ نواز، سروه کریمی و نسترن جلالی نوازندگان سنتور و محمدصالح سرافراز با ملودیکای خویش قطعه هایی را به انتخاب خود نواختند و مارا از هنر خود بهره مند ساختندعلاوه بر این، با گروه نوازی ها و بداهه نوازی های زیبایی که با همراهی درامرعزیزمان امیرحسین موسوی و پنجه‌های ماهرجواد روستایی با سازهای کوبه ایشان داشتیم از صدای دلنشین آقایان علی نقی خسروی و حسین شعبانی،عودنوازیبرنا بنایی، دف یوسف بوعلی، ملودیکای نریمان اسکندری، گیتارالکتریک حمیدرضا رهبری و همچنین پیانو­نوازی کیمیا سمیعی و حسین گواهی لذت بسیار بردیممیلاد قربانی عزیز نیز با عکس های زیبایشان لحظه های خاطره انگیز مارا ثبت کردند.


امید است شما نیز با پیوستن به کانون موسیقی،محفل مارا گرمتر سازید.

 

 

 

 

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
ایمیل :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد